ВЕЛИКДЕНСКИ ДУХ В ДЕЙСТВИЕ

Учениците от Ученическия парламент на ПМГ “Яне Сандански“ посетиха детска градина „Слънце“ /ПГ „Звънчета“/, където малките художници и големите им приятели сътвориха истински шедьоври. Тази активност не само ги сближи, но и им позволи да учат един от друг, да споделят идеи и да се развиват заедно.

Техните красиви яйца ще украсят фоайето на нашето училище и ще внесат празнично настроение за всички ученици.

Благодарим на децата за вдъхновението и на учителите за подкрепата! Нека Великден ни донесе още повече радост и вдъхновение!

СНИМКИ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content