ВИПУСК 2026 ПОКАНИ УЧИЛИЩНОТО РЪКОВОДСТВО НА СВОЯ БАЛ

Зрелостниците от 12. клас официално поканиха училищното ръководство да сподели с тях магията на абитуриентския им бал. Учениците изразиха своята благодарност за подкрепата и напътствията през годините в училище.

Ръководството прие поканата с радост, като отправи топли пожелания към бъдещите абитуриенти.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content