Зрелостниците от 12. клас официално поканиха училищното ръководство да сподели с тях магията на абитуриентския им бал. Учениците изразиха своята благодарност за подкрепата и напътствията през годините в училище.
Ръководството прие поканата с радост, като отправи топли пожелания към бъдещите абитуриенти.

