Днес директорът на ПМГ „Яне Сандански“ – г-жа Елка Божикова, поздрави Ангел Муртев за отличното представяне и му връчи грамотата за спечеленото III място на XVIII национално състезание по ИТ – Благоевград 2026! 🎓💻
Ангел заслужи престижното отличие в категорията „Самостоятелни компютърни приложения“ (VIII – XII клас) по темата „Професии на бъдещето“.

