ДИРЕКТОРЪТ НА ПМГ „ЯНЕ САНДАНСКИ“ ВРЪЧИ ГРАМОТА НА АНГЕЛ МУРТЕВ ЗА III МЯСТО В НАЦИОНАЛНО ИТ СЪСТЕЗАНИЕ

Днес директорът на ПМГ „Яне Сандански“ – г-жа Елка Божикова, поздрави Ангел Муртев за отличното представяне и му връчи грамотата за спечеленото III място на XVIII национално състезание по ИТ – Благоевград 2026! 🎓💻

Ангел заслужи престижното отличие в категорията „Самостоятелни компютърни приложения“ (VIII – XII клас) по темата „Професии на бъдещето“.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content