Днешният празничен 2 юни започна с много вълнение, усмивки и добро настроение в ПМГ „Яне Сандански“. Нашето училище с радост отвори вратите си за специалните си гости – седмокласниците от Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“.
Още на входа бъдещите гимназисти бяха посрещнати с танц на Мажоретния състав към училището.
След това весело и топло посрещане ученици от ПМГ поведоха гостите към STEM центъра, модерните кабинети и спортните площадки, където науката и изкуството се преплетоха по изключително атрактивен начин под формата на интерактивни игри и предизвикателства.
Особено вълнуващо за седмокласниците беше участието в специална игра в Instagram.

