Един незабравим завършек на учебната година изживяха учениците от 11. Г клас, които замениха класната стая с магията на Родопите.

Един незабравим завършек на учебната година изживяха учениците от 11. Г клас, които замениха класната стая с магията на Родопите. Те съчетаха науката с истинско приключение, доказвайки, че теорията е най-красива на практика.
В Ягодинската пещера младите изследователи наблюдаваха отблизо деликатния химичен процес на карстообразуване и формирането на величествените сталактити, сталагмити и сталактони, а в мистичното Дяволско гърло се докоснаха до уникалната екосистема и колониите от прилепи. За финал тестваха куража си с вълнуващо спускане с въже за чиста доза адреналин.
Поздравяваме учениците от 11. Г клас за тяхната любознателност и приключенски дух! Нека това лято бъде точно като тях – слънчево, весело и незабравимо!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content