НА БЛАГОВЕЩЕНИЕ НАЙ-ДОБРИТЕ ВЕСТИ СА УСПЕХИТЕ НА НАШИТЕ МЛАДИ ТАЛАНТИ

Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ гостуваха на кмета на община Гоце Делчев – г-н Владимир Москов, за да споделят постиженията, с които прославят училището и града ни. 

Кметът поздрави младите таланти за тяхното усърдие и им пожела още много покорени върхове. 

Подобни срещи ни напомнят, че бъдещето на града ни е в ръцете на можещи и вдъхновени млади хора, които градят доброто име на общността ни с всеки свой успех.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content