Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ гостуваха на кмета на община Гоце Делчев – г-н Владимир Москов, за да споделят постиженията, с които прославят училището и града ни.
Кметът поздрави младите таланти за тяхното усърдие и им пожела още много покорени върхове.
Подобни срещи ни напомнят, че бъдещето на града ни е в ръцете на можещи и вдъхновени млади хора, които градят доброто име на общността ни с всеки свой успех.

