Учениците от XII А клас на ПМГ “Яне Сандански” преживяха един специален и изпълнен с емоции ден в Кавала – живописен град на Беломорието, където историята и природата създават неповторима атмосфера.
Разходката из стария град разкри пред тях каменни улички, архитектурни съкровища и усещане за връзка с миналото. След това крайбрежната улица на Кавала се превърна в сцена на радостни моменти, споделени усмивки и безгрижни разговори.

