ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ ДЕН ЗА БОРБА С АГРЕСИЯТА

По повод 16 май – Световен ден за борба с агресията, ПМГ „Яне Сандански” се включи в кампанията „Месец на добротата“, организирана от ОКБППМН – Гоце Делчев. Ученическият парламент изготви серия от „послания-пътеводители“ под формата на писма, насочени към повишаване на емоционалната интелигентност и личната отговорност на гимназистите. 

Инициативата популяризира идеята, че етичният избор и саморефлексията днес са ключът към ограничаване на агресията в бъдеще.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content