ОТВОРЕНИ ВРАТИ КЪМ БЪДЕЩЕТО – ПМГ ПОСРЕЩНА СЕДМОКЛАСНИЦИ ОТ РЕГИОНА

На 9 и 10 юни 2025 г. ПМГ „Яне Сандански“ посрещна десетки седмокласници от училищата в региона в Деня на отворените врати. Събитието се превърна в празник на знанието, науката и новите възможности.

Гостите имаха възможност да разгледат модерната учебна база на гимназията и да участват в демонстрации, игри, експерименти, интерактивни задачи, свързани с различни области на научното познание. 

Ученическият парламент посрещна седмокласниците и през цялото време неговите членове, в ролята на екскурзоводи, ги придружаваха, като им показваха училището и разказваха за живота в него.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content