Днес Габриела Граматикова – координатор на “Капачки за бъдеще” за гр. Гоце Делчев и региона, посети ПМГ “Яне Сандански”, за да награди учениците, които прегърнаха идеята за по-добро бъдеще! Тя връчи грамоти на всички отговорници на класовете в знак на признание за активното участие на гимназистите, които с ентусиазъм се включиха в инициативата. В продължение на седмици те събираха капачки в специални „капачкояди“ във всяка класна стая, а днес ги предадоха с гордост и удовлетворение.
Учениците показаха, че с малки действия можем да постигнем големи промени! Заедно вървим към по-чисто бъдеще, в което добротата и отговорността са на първо място.