С много емоции, споделени усмивки и награди завърши днешният вълнуващ Ден на отворените врати в ПМГ „Яне Сандански“.
Най-ценното от днешния ден обаче останаха стопените граници, новите приятелства и вдъхновението в очите на бъдещите осмокласници, които видяха колко вълнуващ може да бъде животът в гимназията.
Наситеният с емоции финал на деня беше огласен от музикалната игра „Отгатни песента“. Там учениците разпознаваха популярни български творби от кратки откъси.
Преди да си тръгнат, седмокласниците оставиха своите финални послания на арт паното в двора.
Ръководството и колективът на ПМГ „Яне Сандански“ благодарят на гостите за активното участие и им пожелават успешно представяне на предстоящите изпити!
Очакваме ви през новата учебна година като част от голямото семейство на ПМГ!


