Днес учениците от IX А клас и участниците в клубовете „Приятели на музиката и фолклора“ (с ръководител г-жа Лиляна Сейрекова) и „Изящни изкуства“ (с ръководител г-н Ивайло Костадинов) изработиха коледни сувенири, изпълнени с любов, цветове и желание за добро. ❤️
Гост бе г-жа Румяна Джибова – секретар на читалище „Изгрев“, с. Баничан, която запозна младежите с традициите и обичаите на нашия край и вдъхнови всички със своя разказ.
Благодарим на всички участници за искриците в очите, за споделеното време и за празничния дух!
Благодарим и на нашите приятели от читалището за прекрасното партньорство, за подкрепата и отдадеността! 🤝✨
Коледа започва точно от такива моменти – когато сме заедно, когато творим и когато сърцата ни говорят.