УЧЕНИЦИТЕ НА ПМГ “ЯНЕ САНДАНСКИ” С ПОБЕДИ НА КОЛЕДНИЯ ТУРНИР ПО ШАХМАТ

На 22.12.2025 г. ученици от ПМГ “Яне Сандански” взеха участие в традиционния коледен турнир по шахмат, проведен в НПГ „Димитър Талев“. 

Участниците бяха разпределени в следните възрастови групи: V–VII клас, VIII–X клас и XI–XII клас, като в надпреварата се включиха както момчета, така и момичета.

Турнирът премина в приятелска и празнична атмосфера, изпълнена с оспорвани партии и силна конкуренция. Участниците демонстрираха отлична подготовка, стратегическо мислене и спортен дух. 

Събитието донесе много положителни емоции и незабравими моменти за всички любители на шахматната игра.

Победители от ПМГ „Яне Сандански“ са:

🥇 I място – Диана Чулева

🥈 II място – Димитър Божов

🥉 III място – Харизан Тамахкяров

Поздравления за всички участници! 🎄

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content