УЧЕНИЦИТЕ ОТ ПМГ СТАНАХА ПОСЛАНИЦИ НА БЕЗОПАСНОСТТА НА ПЪТЯ

В Международния ден на детето учениците на ПМГ станаха част от националната инициатива „Бъдещето на пътя“ – кампания, която превръща учениците в истински посланици на безопасността.

Разделени в патрули, те напомниха на шофьорите, че опазването на човешкия живот на пътя е споделена отговорност. С кратки послания и листовки в ръка, младежите призоваха за повече толерантност, внимание и култура зад волана.

Нека превърнем не само 1 юни, но и всеки следващ ден в годината във време, в което децата се превръщат в пример за цялото общество!

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content