УЧЕНИЦИ НА ПМГ „ЯНЕ САНДАНСКИ“ ДАРИХА РАДОСТ НА ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА

Учениците от Ученическия парламент на ПМГ „Яне Сандански“ посетиха Дома за стари хора в гр. Гоце Делчев по повод Деня на християнското семейство.

С топлина и внимание младите доброволци споделиха време, разговори и усмивки с възрастните хора, за да направят деня им по-специален и зареден с положителни емоции. Този жест е в духа на празника, който ни напомня, че семейството е там, където има доброта, човечност и съпричастност.

Към инициативата се присъедини и клуб „Приятели на музиката и фолклора“ с ръководител г-жа Лиляна Сейрекова. Участниците в клуба поднесоха прекрасна музикална програма и допринесоха за празничното настроение.

Честит Ден на християнското семейство!

Гордеем се с активността, отдадеността и сърдечността на нашите ученици!

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content