Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се включиха в тържественото отбелязване на 154 години от рождението на Гоце Делчев.
Младежите поднесоха цветя и сведоха глави пред паметника на патрона на нашия град. По този начин те изразиха своята почит към неговото дело и към героите на България.

