Ученици от ПМГ “Яне Сандански” се обучаваха за превенция на насилието и дискриминацията

Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се включиха активно в двудневно обучение на тема

„Превенция на проявите на насилие и дискриминация в младежката общност“,

проведено на 22 и 23 октомври 2025 г. и организирано от Младежки център – Гоце Делчев.

По време на обучението участниците развиха практически умения за разпознаване и противодействие на насилието, стереотипите и речта на омразата чрез интерактивни игри и творчески дейности. Те показаха истинска ангажираност към темите за човешките права, толерантността и позитивната комуникация, доказвайки, че активното участие и сътрудничеството могат да променят общността към по-добро.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content