Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се преклониха пред бюст-паметника на Христо Ботев в град Гоце Делчев

Може да бъде изображение с един или повече хора

Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се преклониха пред бюст-паметника на Христо Ботев в град Гоце Делчев. Свеждайки глави в едноминутно мълчание, младежите си припомниха, че свободата и достойнството са ценности, които трябва да защитаваме всеки ден.
Дълбок поклон пред паметта на загиналите за нашата свобода!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content