
Ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се преклониха пред бюст-паметника на Христо Ботев в град Гоце Делчев. Свеждайки глави в едноминутно мълчание, младежите си припомниха, че свободата и достойнството са ценности, които трябва да защитаваме всеки ден.
Дълбок поклон пред паметта на загиналите за нашата свобода!

