Във връзка с националната кампания „Да изчистим България заедно“ ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се включиха активно в събирането на отпадъци в района на „Панорамата“. Те почистиха замърсените зони и върнаха приветливия вид на това любимо кътче за отдих. С действията си младежите показаха силна гражданска позиция и доказаха, че промяната започва с личния пример на всеки от нас.
- 03 юни
- 2026

