Ученици от VIII А и IX Д клас създадоха изложба на тема „Училище без агресия“. Младежите бяха провокирани от тематичен час на класа, по време на който се дискутираха въпроси, свързани с негативното влияние на агресията сред подрастващите.
Изложбата включва оригинални рисунки и постери на талантливите ученици, които чрез компютърната графика и приложното изкуство демонстрират идеите си за училище, изпълнено с усмивки и приятелства.