„УЧИЛИЩЕ БЕЗ АГРЕСИЯ“ ПРЕЗ ПОГЛЕДА НА УЧЕНИЦИТЕ

Ученици от VIII А и IX Д клас създадоха изложба на тема „Училище без агресия“. Младежите бяха провокирани от тематичен час на класа, по време на който се  дискутираха въпроси, свързани с негативното влияние на агресията сред подрастващите.

Изложбата включва оригинални рисунки и постери на талантливите ученици, които чрез компютърната графика и приложното изкуство демонстрират идеите си за училище, изпълнено с усмивки и приятелства.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content