Двамата дванадесетокласници от ПМГ „Яне Сандански“ (с ръководител г-жа Силвия Мегданова) се класираха за националния кръг на олимпиадата по биология и здравно образование – една от най-трудните и престижни ученически надпревари в страната.
Националният кръг ще се проведе в гр. Стара Загора, където най-добрите ученици по биология от цялата страна ще премерят знания и умения.

