🧬🧪Успешно представяне на Станимира Василева в 50. Национална олимпиада по биология и здравно образование!🧪🧬

🧬🧪Успешно представяне на Станимира Василева в 50. Национална олимпиада по биология и здравно образование!🧪🧬

🔬С радост и гордост споделяме успеха на Станимира Василева, ученичка от 11. клас, която достойно представи нашето училище и област Благоевград в юбилейното издание на Националната олимпиада по биология и здравно образование! Олимпиадата се проведе на 29 и 30 март в град Сливен и събра най-добрите млади биолози от цялата страна. Състезанието се състоеше от два кръга – теоретичен и практически, а практическата част включваше четири направления: ботаника, зоология, биохимия и генетика, цитология и хистология.

🏆 До националния кръг достигнаха само най-добрите олимпийци, доказали своите знания и умения в предишните етапи. Те премериха сили в решаването на изключително сложни задачи, изискващи аналитично и логическо мислене, както и практически умения.

🦠🍀Станимира е единственият представител на област Благоевград в националния кръг на олимпиадата!🧪С труд, упоритост и отдаденост тя доказа, че знанията и любовта към науката водят до успех.👩🏼‍🔬

Поздравления и за нейния учител г-жа Силвия Мегданова, която със старание и всеотдайност я подкрепя и напътства в този важен път!👏🏼

Пожелаваме на Станимира още много успехи! 🥽🔬🧬

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content