ВОЛЕЙБОЛНИЯТ ОТБОР НА ПМГ УЧАСТВА В СПОРТНИЯ ПРАЗНИК НА СУ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ – С. БРЕЗНИЦА

На 29 април 2025 г. волейболният отбор (момчета) на ПМГ взе участие в спортния празник, организиран от Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ в село Брезница, и се завърна с победа.

Сърдечно благодарим за поканата и топлото посрещане! Поздравяваме организаторите за отличната подготовка и невероятната атмосфера, която превърна събитието в празник на спорта, емоциите и приятелството!

За нашия отбор беше истинско удоволствие да бъде част от този ден и да сподели радостта от спорта с ученици и гости на училището.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content