ЗАЕДНО СРЕЩУ АГРЕСИЯТА

“Всяко дете има право на мир, любов и закрила!”

Под този надслов в ПМГ „Яне Сандански“ се проведе инициатива по повод Международния ден за защита на децата – жертви на агресия. Чрез своите послания учениците затвърдиха категоричната си позиция срещу насилието и заявиха: „Бъди приятел, не наблюдател!“. С тези думи те напомниха, че мълчанието пред лицето на тормоза е съучастие и че истинската сила се крие в това да защитиш по-слабия.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content