УЧЕНИЦИ ОТ ПМГ „ЯНЕ САНДАНСКИ“ СЕ ПОКЛОНИХА ПРЕД ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

Днес ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се включиха в отбелязването на 123 години от гибелта на Гоце Делчев, като поднесоха цветя в памет на великия революционер. 

С този жест младите хора изразиха своята почит към патрона на нашия град и неговото безсмъртно дело.

СНИМКИ:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Skip to content