Днес ученици от ПМГ „Яне Сандански“ се включиха в отбелязването на 123 години от гибелта на Гоце Делчев, като поднесоха цветя в памет на великия революционер.
С този жест младите хора изразиха своята почит към патрона на нашия град и неговото безсмъртно дело.

